0 332 251 16 31 | 0 532 695 06 23
TAKİP EDİN

Yeni ve 2. EL

Mobil Vinç, Katlanır Vinç, Forklift Çeşitleri Alım Satım ve Pazarlama

2. El Vinçde Güvenilir Adres

Kurumsal

ÖZKİLLİK VİNÇ; Konya’da ikinci el vinç alım satım ve forklift alım satım alanında faaliyet göstermektedir.

Konya  ikinci el vinç alım satım , konya ikinci el vinç, satılık ikinci el vinç, satılık 2 el vinç, satılık ikinci el sepetli vinç, ikinci el vinçler, 2 el vinç fiyatları, ikinci el satılık paletli vinç hidrokon vinç.

Firmamız; Konya il ve ilçelerinde profesyonel olarak forklift, vinç ve sepetli ikinci el vinç, katlanır bomlu vinç alım satım alanlarında faaliyet göstermektedir.

Vinç Platform ile Dış Cephe Cam Temizlikleri Hizmetleri alanında müşteri memnuniyetini esas kabul etmiş olup, hızlı, güvenli, dikkatli ve yetişmiş profesyonel ekibiyle hizmet vermekteyiz.

2 el vinç, te birinci tercihiniz olan Özkillik vinç galeri-market (hidrokon vinç, hidrokon 2 el vinç , erkin vinc, kondu vinç, Bakımlı kelepir vinç, 2 el kelepir vinç, ucuz bakımlı vinç, çift kırma vinç, modelli vinç, yeni vinç, mobil vinç, sıfır vinç, Konya vinç, akkar vinç, sentez vinç, nirvana vinç, tek kırma vinç, satılık 2 el vinç , ikinci el vinç, duhan vinç, abay makine vinç, dorukan vinç, hiap vinç, cok katlanır vinç, hurdacı vinç, polimli vinç, iş makine plakalı vinç, tomruk vinç, kayar kasa, platform, sepetli vinç, hidroöz vinç, hsa vinç, teleskobik vinç, çekici, gibi ,2 el vinç, araç üstü vinç, hidrolik vinç, ikinci el vinç, kelepir vinç,)araç üstü ekipmanlarda sizlere hizmetlerini sunmaktadır.

Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli ekip ve ekipmana sahip olan firmamız, her zaman en iyi hizmeti sunmayı ve müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır.

Geçen zaman içinde, iş sağlığı ve güvenliği esasına harfiyen uyması ve uluslararası kalite standartlarına uygun yönetim anlayışı sonucu bugüne kadar gerçekleştirdiği tüm taahhütlarini sıfır hata ve kazayla eksiksiz olarak zamanında yerine getirmeyi başarmıştır.